Aktualności - SSTG

Przejdź do treści
Ogłoszenia i komunikaty

Sladek Sky Technology GROUP - Polska
Powstaje serwis sklep21.pl
Rozpoczynamy budowę platformy startowej sklep21.pl. Zadaniem tego serwisu jest połączenie większości polskich firm pod szyldem jednego adresu WWW w celu stworzenia oferty konkurencyjej wobec sklepów zagranicznych znajdujących się w naszym kraju.
Platforma startowa sklep21 zostanie uruchomiona wraz z udostępnieniem filmu: O uszczelnieniu rynku FMCG w Polsce. Scenariusz tego filmu możecie Państwo przeczytać tu. Trwają prace nad jego ostateczną wersją.
O emisji filmu oraz o uruchomieniu serwisu sklep21.pl poinformujemy Państwa osobnym wpisem.
Zespół - Sladek Sky Technology GROUP - Polska
Wpisano 05-09-2020r
Powstaje serwis WE WANT
Rozpoczynamy budowę serwisu WE WANT - dowiedzmy się, czy tego chemy. Zadaniem tego serwisu jest przekonać nas, Polaków do założenia w naszych mieszkaniach paczkomatów domowych.
Serwis WE WANT zostanie uruchomiony wraz z udostępnieniem filmu: O uszczelnieniu rynku FMCG w Polsce. Scenariusz tego filmu możecie Państwo przeczytać tu. Trwają prace nad jego ostateczną wersją.
O emisji filmu oraz o uruchomieniu serwisu WE WANT poinformujemy Państwa osobnym wpisem.
Zespół - Sladek Sky Technology GROUP - Polska
Wpisano 05-09-2020r   
Uszczelnienie rynku FMCG
Powstaje definicja określenia uszczelnienie rynku FMCG. Określenie to oznacza wszelkie działania mające na celu pozostawienie w naszym kraju jak największej ilości zysku z obrotu towarami, które najczęściej kupujemy. Termin został stworzony w na potrzeby Programu Połączonych Projektów WEWANT.pl i sklep21.pl
Zespół - Sladek Sky Technology GROUP - Polska
Wpisano 14-07-2019r
© Copyright Sladek Sky Technology GROUP - Polska 2014 - 2020r
Wróć do spisu treści