Oficjalna Mapa Programu - SSTG

Przejdź do treści
Sladek Sky Technology GROUP - Polska  | Oficjalna mapa Programu
Oficjalna mapa
Programu ograniczenia odpływu z Polski pieniądza pochodzącego z handlu
Definicja
UszczelnienieFMCG.pl >>>
Ograniczenie odpływu określamy słowem: uszczelnienie. Sektor naszych codziennych zakupów to sektor: FMCG. Stąd ograniczenie odpływu pieniądza z naszych codziennych zakupów określamy słowami: Uszczelnienie FMCG lub Uszczelnienie rynku FMCG. Określenia te są sobie równoważne.
Projekty wiodące
WEWANT.pl >>>
W tym miejscu organizujemy ogólnonarodowe głosowanie, którego zadaniem jest zebranie pierwszego miliona głosów poparcia dla budowy najpopularniejszego miejsca kupowania w Polsce. Ten pierwszy milion głosów w serwisie WE WANT ma przekonać przedsiębiorców, że Polacy rzeczywiście chcą zrezygnować z kupowania w sklepach zagranicznych i kupować wszystko, co tylko możliwe w sklepach polskich.
sklep21.pl >>>
W tym miejscu łączymy pierwsze sto tysięcy wyłącznie tych polskich firm, które w większości pozostawiają zysk z handlu w Polsce. W ten sposób kupując cokolwiek za pośrednictwem adresu: sklep21.pl, ograniczamy odpływ tego pieniądza, który pochodzi z naszych zakupów. W ten sposób wspólnie bogacimy się tym pieniądzem, któremu nie pozwolimy odpłynąć z Polski.
Projekty wspomagające
Przygoda życia >>>
Autor koncepcji uszczelnienia granic Polski przed odpływem pieniądza z handlu opisuje drogę, jaką przeszedł od początku kariery w handlu, aż do dzisiaj. Przygoda życia to kolejny kanał dotarcia do Polaków z informacją, że nie tym co kupujemy, a tym gdzie kupujemy, budujemy wspólnie tę Polskę, której wszyscy pragniemy.   
Banery i naklejki >>>
W budowie
Bilbord Plus >>>
W budowie
LE/23/08/2022/19/12
Wszelkie treści niniejszej witryny objęte są prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).
© Copyright Sladek Sky Technology GROUP - Polska
1994-2023r
Wróć do spisu treści