O nas - SSTG

Przejdź do treści
O nas

Jesteśmy grupą osób i firm skupionych na realizacji wspólnych celów. Tradycje naszych wspólnych działań sięgają roku 1994. Obecnie realizujemy wyłącznie koncepcje własne w oparciu o własne metodologie. Tworzymy marki, budujemy sieci, konstruujemy modele biznesowe, projektujemy aplikacje, opracowujemy cykle postępowań.
Tworzymy narzędzia analityczne do weryfikacji prawidłowości postępowania w oparciu o zdobyte doświadczenie. Zastrzegamy wzory użytkowe i przemysłowe, uczestniczymy w tworzeniu patentów. Pośredniczymy w transakcjach zakupu lub zbycia praw autorskich. Tworzymy nowe wartości rynkowe popularnie zwane innowacjami. Jesteśmy twórcą koncepcji uszczelnienia rynku FMCG w Polsce. Sladek Sky Technology GROUP - Polska, to kilka rodzinnych działalności prowadzonych przez lata. To aktywność wielu marek i kilku firm z jedną, nadrzędną zasadą:

W tym co robimy, zawsze wspieramy się wzajemnie

Wybrane osoby zapraszam do współpracy
Dyrektor Generalny Sladek Sky Technology GROUP - Polska
Sławomir Sladek
Wszelkie treści niniejszej witryny objęte są prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. z 2022r nr 90 poz. 2509).
© Copyright Sladek Sky Technology GROUP - Polska
1994-2024r
Wróć do spisu treści